Izvēlne

Dīvainākie seksa likumi

admin_cx, 35
[b]Pasaule ir savāda vieta – kur likumi dažviet mēdz būt absurdi. Aplūkosim, tad kādi seksa likumi ir citās valstīs.[/b]

1. Honkongā ir likums, kas atļauj nogalināt savu līgavaini/u par krāpšanu. Bet tie nav vienādi abām pusēm, piemērām, sievietes, savu vīru drīkst nogalināt tikai un vienīgi ar kailām rokām, bet vīrieši – kā vien sirds vēlas.

2. Floridā, sievietes nedrīkst pārāk aizrauties ar eksperimentiem gultā. Viņas drīkst atrasties misionāru pozā.

3. Arizonā, tu nedrīksti krāt seksa rotaļlietas. Vienā māja ir atļauti ne vairāk, kā divi vibratori.

4.Zviedrijā ir aizliegts kailiem fotogrāfēties pilnā augumā fotobūdās. Lai nu kā, ja tomēr vēlies nofotogrāfēties kails/a, tu drīksti augšdaļu un apakšdaļu fotogrāfēt atsevišķi.

5. Ja dodies uz Ķīnu, neskaties uz sieviešu pēdām. Tas tiek uzskatīts par aizvainojumu. Tu pat vari zaudēt brīvību uz dažādām dienām.

6. Guamā, dažiem vīriešiemir sapnu profesija – nevainības laupītāji. Nevainības laupītāji ceļo pa valsti un atņem meitenēm nevainību. Kam tas vajadzīgs? Šajā valstī ir likums, kas liek visām meitenēm zaudēt nevainību pirms precībām.

7. Kolorādo, ir aizliegts skūpstīt guļošu sievieti. Bet Konektikutā, ir aizliegts skūpstīt sievieti svētdienās.

8. Ungārijas galvaspilsētā, ir aizliegts ar seksu nodarboties gaismā. Pat ja tu esi savās mājās. Un arī par iekurinātu kamīnu, kas dod gaismu, var saņemt sodu.

9. Ohaio, sievietem ir aizliegts nēsāt lakādas kurpes. Kāpēc? Tās var atspoguļot apakšveļu.

10. Libānā, ir atļauts sekss ar dzīvniekiem, bet tikai ar sieviešu kārtas. Ja tiks pieķerti ar vīriešu kārtas, tiks sodīti ar nāvi.

[apic=51a36b2280be6.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Seksa, Likumi, Dīvains, Dīvaini