Kā ātrāk pabeigt randiņu?

2023/08/29 15:06 ievietoja admin_cx, 39
[b]Ja tu dodies uz daudziem randiņiem, tu, iespējams, atklāj, ka lielākā daļa no tiem ir vienkārši viduvēji. Parasti daži no tiem labi un daži slikti, bet patiesi lielie un patiesi šausmīgie ir diezgan reti. Tomēr mēs uzskatām, ka vislabāk ir vienmēr būt gataviem, tāpēc šeit ir 5 veidi, kā tikt galā ar randiņu, kurā tu vienkārši nevarat izturēt vēl vienu minūti.[/b]
[b]
1. Automātisks neīsts zvans
[/b]
Vajag notēlot, ka ir ārkārtas situācija, un ka tev ir jāskrien prom. Lūk, lielisks veids kā to izdarīt. Vai sarunā ar kādu draugu, lai drošības pēc, kādā brīdī uzzvana, un tad jau izlemsi vai ir iemesls mukt, vai palikt.

[b]2. Pasaki, ka redzēji paziņu, un apsveicināsies[/b]

Dodies ārpus telpas, un skrien, ko kājas nes.

[b]3. Pamēģini “Pag...vai mēs būtu radinieki?”[/b]

Šis ir mazliet jāpārdomā. Pirmkārt, sāc uzdod jautājumus par ģeneoloģiju. Noskaidro, no kurienes ir nākuši viņa vecvecāki, un tad uzsver, ka tavējie arī no turienes. Pajautā, kāds ir viņu uzvārds, un apgalvo, ka tavējiem ir tieši tāds pats. Un tad tikai atliek salikt puzles gabaliņus kopā.

[b]4. Tehniskas problēmas, ja esat tiešsaistē[/b]

Ja komunikācija notiek tiešsaistē, bet tu vairs nevēlies to turpināt, sāc atkārtot “Ak nē! Tu atkal esi sasalis! Es tevi neredzu vai nedzirdu! Viņa atbilde varētu būt “Hallo? Vai tu mani dzirdi?” Tev tik atliek nolikt klausuli, un ar to viss ir beidzies.
[b]
5. Parādi savu kāzu kolāžu[/b]

Liec noprast, ka telpa ir rezervēta uz nākamo gadu, un ka tu esi gatava. Viņam tik atliek laikus tevi bildināt, un tu visu ātri noorganizēsi.

[apic=6e69dc847a465.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina