Izvēlne

Kāpēc nevajag mīlēt, lai nodarbotos ar seksu

admin_cx, 35
[b]Ir pagājuši tie laiki, lai nodarbotos ar seksu, bija jāaprecās. Mūsdienās, ļoti populārs ir sekss, bez saistībām. Tas ir populārs gan vīriešu, gan sieviešu starpā. Arvien vairāk, cilvēki dod priekšroku vienas nakts piedzīvojumiem.[/b]

Šeit tu uzzināsi, populārākos iemeslus, kāpēc nav jāmīl, lai nodarbotos ar seksu.
[b]
Jaunas attiecības, palīdz sadziedēt vecas brūces[/b]

Pieredze no iepriekšējām attiecībām nekur nepazudīs, tāpat, arī vilšanās un sāpes. Ne sievietes, ne vīrieši nespēj aizmirst iepriekšējo attiecību gūtās sāpes. Dēļ gūtajām pagātnes sāpēm, cilvēki nevēlas iesaistīties nopietnās attiecībās, lai atkal neviltos.

[b]Mīlestība padara mūs ievainojamus[/b]

Draudzība starp diviem cilvēkiem ir svarīga. Kad atrodam kādu, kurā iemīlamies, mēs sagaidam no viņa pilnu atdevi un uzticību. Attiecībās, pats galvenais ir godīgums un lojalitāte. Mēs atveramies savam partnerim/ei un to arī sagaidam no viņa/as. Šāda saikne ir ļoti stipra, un to izveidot var tika cilvēki, kuri viens otrā ir iemīlējušies. Un tas šos cilvēkus padara tik ievainojamus. Cilvēka dabā ir veidot emocionālu saikni, un neviens nevēlētos, lai tā tiktu sagrauta.
[b]
Šaubas par sevi[/b]

Pārāk mazs pašvērtējums un bailes likt partnerim/ei vilties, parasti, tieši vīriešus, mudina izvēlēties vienas nakts sakarus. Daudz vienkāršāk ir ļauties baudai, nesatraucoties par kritiku, no partnera/es puses. Bet mūžīgi nevarēsi skriet prom no sevis un savām bailēm, tas neļaus uzbūvēt harmoniskas attiecības nākotnē.

[b]Nekādi pienākumi[/b]

Pašsaprotami, ka sekss bez mīlestības, nav ar tik dziļu saikni. Bet ir jāsaprot, ka parasti draudzība var pāraugt gadījuma sakaros, pēc tam attiecībās, un galu galā novest līdz laulībām un ģimenes. Laulība un ģimene prasa daudz laika un pienākumus. Un ne visi ir tam gatavi. Tāpēc, baidoties no saistībām, un to, ko tās ness sev līdzi, daudzi neuzsāk neko nopietnu, jo nespēj pavilkt.

[apic=05a726720877e.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Bez, Saistībām, Mīlestības