Izvēlne

Laulība ar jaunāku vīru

admin_cx, 37
[b]Laulība ar jaunāku vīrieti, mūsdienās nav nekas pārsteidzošs. Bet to dzirdēt no kāda sev zināma cilvēka, vienmēr ir interesanti.
[/b]
[b]Sabiedrības viedoklis[/b]

Lai arī cik attīstīta ir mūsu sabiedrība, mēs vēl joprojām neesam pietiekami toleranti. Vienmēr būs kāds, kam tas nav pieņemami. Vienmēr būs šaubas par līgavaiņa nodomiem un līgavas jūtām. Ja esi viens no tiem cilvēkiem, ka ir nepieciešams sabiedrības atbalsts laimei, tad apsver kārtīgi vai šādu soli spert.
[b]
Briedums[/b]

Vīrieši nobriest lēnāk nekā sievietes, ja runājām par prāta briedumu. Ja ir liela vecuma atšķirība, šo brieduma līmeni būs viegli pamanīt. Protams, ne vienmēr mēs spriežam pēc cilvēka brieduma pēc viņa vecuma, to ietekmē apkartējā vide un daudzi citi faktori. Un tikai tev spriest vai tava otrās pusīte ir pieteikami nobriedusi.

[b]Saderība[/b]

Saderība un vecums, bieži iet roku rokā. Piemērām, 28 gadus vecu vīrieti var interesēt ekstrēmie sporti, turpretīm, 38 gadus vecu sievieti interesē mierīgākas lietas. Ieteikums ir vienkāršs: veidojot attiecības ar jaunāku vīrieti, saproti, kas jums ir kopīgs, un kādas ir kopīgas intereses. Vēl jo vairāk, vai jūs esat gatavi kompromisiem, un pie tiem piestrādāt?

Parasti, mūsu partneri ir aptuveni mūsu vecumā un ar vienādām interesēm. Ņem vērā, ka dažādos vecumos, arī komunikācija mēdz būt dažāda, un īpaši grūti sokas komunicēt ar partnera/es draugiem.

[b]Finanses[/b]

Partnerei var būt lielāka darba pieredze, attiecīgi arī finansiālā izaugsme. Mūsdienās tā ir liela problēma, kas bieži veicina strīdus starp partneriem.

[b]Attieksme pret bērniem[/b]

Jaunāka vīrieša un vecākas sievietes attieksme pret bērniem ir ļoti atšķirīga. Noteiktā vecumā, sievietes sāk aizdomāties par bērnu radīšanu, turpretīm, vīrietim ir citas prioritātes. Vai ir vērts nogaidīt, jo galu galā visi mēs gribēsim bērnus.

[b]Nosver plusus un mīnusus[/b]

Aprecēt jaunāku vīrieti, ar tādu domu nevajadzētu steigties. Izvērtē visus aspektus, kas varētu būt labi attiecībām, bet kas varētu kaitēt. Jūsu viedoklim ir nozīme, tāpēc, neaizraujieties klausoties citu viedoklī.

[apic=e045c8cd7d018.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Laulība, Sekss, Attiecības, Pāri, Jaunāka, Otrā, Pusīte

Komentāri (1)

sexyarviids
VIP
2021/09/14 15:04
sexyarvii, 33
Esmu ticies ar vecākām sievietēm. Plusi - briedums, pāspārliecinātība, stabilitāte, zin ko grib, un nekautrējas no tā. Mīnusi - spēt ievadīt savā sabiedrībā, kur pārsvarā visi ir jauni, pārgalvīgi, un iespējams pat dzīves nepieredzējuši. Draugi noteikti skatīsies šķībi, un pat izmetīs kādu nepatīkamu frāzi. Ja esi tam gatavs un spēj pastāvēt par savām attiecībām, uz priekšu. Ja nē, un pieķer sevi pie tā, ka nedaudz kaunējies, tad tam nav lemts būt.