Izvēlne

Saskaņā ar vīriešiem, šīs 8 lietas seksu padara lielisku

admin_cx, 36
[b]Daži mēdz uzskatīt, ka nekāds sekss ir labāks nekā ka nav seksa. Protams, tam var piekrist, bet mums ir daži ieteikumi no vīriešiem, kā regulāru seksu padarīt interesantu.
[/b]
[b]1. Ķīmija. [/b]Tā ir pati galvenā lieta seksā. Tev ir jābūt pilnībā iesaistītam. Sekss bez jūtām, ir tas pats kā ēst maizes šķēli pusdienās, jo gribās ēst, bet bauda nav nekāda.

[b]2. Pašpārliecinātība.[/b] Ir dīvaini, tikai tad ja sev neuzticies. Ja seksa laikā, tiek radītas dīvainas skaņas, un par to sanāk smiekli, tas ir tikai dabiski, un ļoti intīmi.
[b]
3. Ka tev patiešām rūp partnera/es bauda.[/b] To var ļoti labi izjust. Ja tiks izjusta neapmierinātība, tas sabojās noskaņu un seksuālo uzbudinājumu. Lai nu kā, ja abi domājat par otra baudu, tad sekss noteikti būs lielisks, neatkarīgi no pieredzes un tehnikas.

[b]4. Priekšspēle.[/b] Dažiem pats ceļojums ir svarīgāks par galamērķi. Jo ilgāka priekšspēle, jo vairāk uzbudinies. Un lēns, bet kaislīgs sekss ir satriecošs.
[b]
5. Iztēle.[/b] Ne vienmēr ir laiks seksam, bet ja līdz tam nonāk, tad ir lieliski ja klajā nāk izdoma. Tas padarīs seksuālo dzīvi krāsaināku.

[b]6. Partners/e, kas uzbudina.[/b] Tam ir jānotiek dabīgi. Ir svarģi, lai seks būtu ar partneri, kas fiziski uzbudina, ne tikai emocionāli. Tomēr, dažkārt ir lieliski, ļauties trakam seksam, bez iepriekšējā nodoma.
[b]
7. Dzīvnieku kaisle.[/b] Tas ir sekss, ko parasti redzi filmās – kaisle, mežonība, kas ir ļoti skaista. Tas ir sekss, kas aizrauj, atstājot bez vārdiem.

[b]8. Vienkārša un viegla komunikācija.[/b] Nav nozīmes tam, vai tikko iepazināties, vai pazīstat viens otru gadiem ilgi, ir svarīgi saprasties. Tas ir vajadzīgs, lai nav ilgstoši jāskaidro, ko un kā darīt, bet lai viss notiek dabīgi. Protams, ir jāprot atklāties, un būt vienam pret otru godīgiem. Bet Seksam ir jābūt spontānam un dabiskam.

[apic=0ae9961506df0.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Attiecības, Sekss, Padomi, Seksā, Labāks, Kas, Patīk, Vīriešiem