Izvēlne

Sekss pēc bērna piedzimšanas

admin_cx, 36
[b]Pāri, kuru dzīvēs tikko ienācis mazulis, prāto, kad atkal varēs nodoties kaislei. Pirms tas ir atkal iespējams, ir garš atturēšanās posms. [/b]

[b]Vai bērna piedzimšana ietekmē sievietes seksuālo dzīvi?[/b]

Bez šaubām, visi zina, ka tūlīt pēc bērna piedzimšanas, nekas nebūs, kā agrāk. Bet ne tā to iztēlojas vīrieši. Viņiem šķiet, ka sievietes ir gatavas uzreiz pēc atgriežšanās no slimnīcas. Lai nu kā, tas ir tālu no patiesības. Bērna piedzimšana ir traumatisks process. Maigie vagīnas audi ir izstaipīti un saplaisājuši. Lai sadzītu, tas prasa vismaz pāris nedēļas. Bērna piedzimšana rada stipras hormonālās pārmaiņas un stresu. Tāpēc, reti kura sieviete, pēc bērna piedzimšanas, jūtas atkal pievilcīga. Bieži vien, tas prasa ļoti daudz laika. Ir jāsaprot arī tas, ka sekss, kādu laiku nebūs tik labs un aizraujošs. Ir ļoti svarīgi būt gataviem un pacietīgiem.

[b]Cik ilgi pēc bērna dzimšanas būs atkal sekss?[/b]

Ieteicamas laiks ir ne ātrāk, kā sešas nedēļas pēc bērna piedzimšanas. Nav ieteicami arī citi apmierinājuma veidi, jo pat pieskārieni var būt nepatīkami un sāpīgi. Ja ir vēl kādi jautājumi, konsultējaties ar ginekologu.

[b]Vai var nodarboties ar citiem seksa pavediem pirms iespējams atkal vaginālais sekss?[/b]

Jā, vīrietis var stimulēt klitoru, bet nekādā gadījumā nedrīkst pieskarties vagīnai. Orālais sekss ir iespējams tikai tad, ja sieviete apmierina vīrieti.
[b]
Ir kaut kas no kā ir jāizvairās?[/b]

Dakteri kategoriski aizliedz orālo seksu, vismaz pirmos pāris mēnešus pēc bērna piedzimšanas. Tā var viegli ielaist infekciju vagīnā un dzemdē. Vēl jo vairāk, tas var novest pie nāves. Visbiežākais iemesls tam ir – vīrietis orālā seksa laikā, iepūš gaisu, veidojot gaisa burbuļus asinsvados, tos aizsprostojot un veicinot nāvi no – gaisa embolijas.

[b]Kā izmainās sievietes libido pēc bērna piedzimšanas?[/b]

Vismaz pāris nedēļas pēc bērna piedzimšanas, sieviete nav ieinteresēta seksā. Galvenais iemesls – nogurums. Ja grūtniecība ir bijusi sarežģīta, bailes no atkārtotas grūtniecības un iziešana tai atkal cauri. Visbiežāk, seksuālā vēlme atgriežas divus mēnešus pēc bērna piedzimšanas. Ja libido neatgriežas, ir jākonsultējas ar psihologu.

[apic=9c041073870bd.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Pēc, Bērna, Piedzimšanas, Attiecības