Izvēlne

Vai tu gultā esi pietiekami labs?

admin_cx, 37
[b]Šis jautājums, droši vien daudzus pārņem, no brīža, kad ir pirmais sekss ar partneri. Mēs vienmēr gribam būt labākie , kas atstāj satriecošu iespaidu. Lai nu kā, sekss ir mākslas forma, kam ir nepieciešams daudz laika un prasmju. Perfekcijai nav ierobežojumu, tādējādi, vari savas prasmes papildināt ar katru reizi. [/b]

Bet kā lai zina, ka tas ko tu dari, patiesām patīk tavai otrai pusītei? Ieskats, dažās norādēs.
[b]
Saspiež rokas un kājas.[/b] Ja tava partnere, skūpsta laikā, saspiež tavas rokas vai kājas, vai kādu citu tavu ķermeņa daļu, tas nozīmē tikai vienu – tu visu dari pareizi. Apsveicam, tu esi atradis viņas jutīgāko ķermeņa vietu, tāpēc, parūpējies par to, kā nākas.
[b]
Lūdzu, vēlreiz.[/b] Vai tava partnere pēc seksa, tev prasa atkārtot? Ja, jā, tad viņa ir sajūsmā, par tavu seksa tehniku. Jo, pozītīvo emociju, nekad nevar būt par daudz. Nodarbojaties ar seksu, cik bieži vien gribat.
[b]
Flirts.[/b] Vai dienas garumā, jūs viens otram sūtat erotiska rakstura ziņas? Šis ir veids, kā parādīt partnerei, ka tu par viņu domā. Erotiska rakstura ziņas, piedod asumu jūsu attiecībām, un notur satraukumu dienas garumā, kas vakaru padara vēl jo īpašāku.
[b]
Instinkti.[/b] Seksa laikā, ir jābūt daudzveidīgiem. Mežonīgiem, kā lauvām, vai maigiem, kā kaķēniem. Katram, priekš sevis ir jāatrod, tas temps un veids, kas viss labāk patīk tev un tavai partnerei.
Atklātība. Ja partnere tevi slavē, saka, cik tu satriecošs, cik lieliski kusties, un cik laimīga, ir ar tevi kopā, tas nozīmē, tikai to, ka visu dari pareizi, jo šāda atklātība var būt tikai patiesa. Izrādi savu laimi, to dzirdot, un “pasakies” viņai par to.
[b]
Jauninājumi.[/b] Partneris cenšas ieviest kaut ko jaunu un vēl nebijušu. Pamēģināt, dažādas lomu spēles, ienest guļamistabā seksa rotaļlietas. Tas liecina par to, ka viņš cenšas, lai tu būtu apmierināta.

[apic=20bb28e1f1cd1.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Labākais, Lielisks, Vīrietis, Gultā
+2