Izvēlne

Jaunākie raksti

Ieteikumi, kā tikt galā ar greizsirdību
admin_cx
Esi noguris/usi no nepārtrauktas greizsirdības? 5 ieteikumi, kā būt partnerim/ei, kas uzticās savai otrai pusītei. Pirmais ieteikums Skaudību var pamanīt nekavējoties. Ja ne pirmajā randiņā, bet pēc pāris tikšanās reizēm gan. Greizsirdības s...    Lasīt»
Sekss ar jaunu partneri: ko vajadzētu...
admin_cx
Ja vienas nakts sakari, vai 5 minūšu sekss nav domāts tev, tad jauna iepazīšanās varētu būt nedaudz stresaina.Kā tikt galā ar jauno partneri? Visur nav nepieciešams balanss, itsevišķi seksā. Mazliet kontolē savu kaisli vai arī pilnībā ar ķermen...    Lasīt»
7 signāli, ka viņa tevi grib
admin_cx
Kā lai zina, ka sievietei tu neesi vienaldzīgs? Šo infomāciju var nolasīt ne tikai no lūpām, bet arī citām ķermeņa daļām. Pazīmes, kas liecina pa to, ka viņa tevi iekāro. Signāls Nr. 1. – no kājām līdz galvai Viņa novērtē tavu izskatu, izsa...    Lasīt»
Lesbiešu seksa noslēpumi
admin_cx
Kāpēc lesbiešu sekss ir tik jautrs, un kāpēc vīrietim tur nav vietas? Kā izrādās, noslēpums slēpjas sievišķās lietās. Un ir daudz kas, ko varam no viņām pamācīties! Noslēpums Nr.1. Sieviešu skaistuma labumi Sievietes, bieži vīriešiem pārmet,...    Lasīt»
Kā noteikt vai sieviete tēlo orgasmu?
admin_cx
Pētījumi pierāda, ka vismaz 30% sieviešu ir grūti sasniegt orgasmu. Iemesls tam, nespēja atklāti par to runāt ar savu partneri, lai uzlabotu savas iespējas sasniegt orgasmu. Tikai atklātas sarunas ar partneri, var palīdzēt. J tu esi vīrietis, lūk,...    Lasīt»
Kā pieķert neuzticīgu partneri?
admin_cx
Neuzticība ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tiek šķirtas laulības. Gan sievietes, gan vīrieši nespēj pretoties aizliegtajam auglim, un diemžēl ļaujas sānsolim. Dažiem izdodas to ilgstoši slēpt, citi ātri tiek pieķerti. Un pārsvarā, visi iz...    Lasīt»
1 2 ... 125 »