Izvēlne

Jaunākie raksti

Erotiskā masāža - pamatprincipi
admin_cx
Erotiskā masāža ir viens no labākajiem veidiem, kā atgūt spēkus un relaksu pēc smagas darba dienas. Intīmi pieskārieni palīdz tikt vaļā no muskuļu spriedzes, galvassāpēm un stresa. Sagatavo pareizo vidi Ja gribat veikt erotisko masāžu profe...    Lasīt»
Fetiša veidi, par kuriem būtu interes...
admin_cx
Fetišs ir atsevišķa ķermeņa daļas, materiāla vai lietas pielūgšana. Tāpat, konkrētu pozu, vai tehniku novērošana. Mums katram ir kāds mazāks vai lielāks fetišs, ka ietekmē seksuālo dzīvi. Pēdu fetišs Lai gan retajam ir seksuāla tieksme uz sa...    Lasīt»
Zinātnieki ir atraduši saikni starp s...
admin_cx
Tu katru dienu dari lietas, kas uzlabo tavu atmiņu, pašam/ai par to pat nenojaušot. Rīta kafija? Jā. Treniņš dienas vidū? Jā. Lasis vakariņās? Jā. Un lūk vēl viens veids, kā uzlabot atmiņu – sekss. Tieši tā! Zinātnieki ir atraduši saikni starp ...    Lasīt»
Labums, ko masturbācija sniedz sievietēm
admin_cx
Viens no labākajiem veidiem, kā apmierināt savu seksuālo tieksmi, ir masturbācija. Pateicoties masturbācijai, tu vari noņemt stresu, iegūt jaunas izjūtas. Un tas palīdzēs uzlabot arī seksuālo dzīvi. Vēstures ietekmē Jau agrāk, masturbācija ...    Lasīt»
Vai sekss bez orgasma ir vienāds ar s...
admin_cx
Ne visas sievietes sasniedz orgasmu seksa laikā. Ir sievietes, kas vispār nespēj izjust orgasmu. Attiecīgi, sieviešu žurnāli un forumi ir pilni ar jautājumu “Kā sasniegt orgasmu?” Ieteikumi ir daudz un dažādi. Bet ne viemēr šie ieteikumi darbojas....    Lasīt»
Grupveida sekss, vai izlemt par labu ...
admin_cx
Grupveida sekss, ir pārņemis ne viena vien cilvēka prātu. Bet tas ir radījis arī bažas. Lūk, daži ieteikumi, kas varētu palīdzēt izlemt. Pirmkārt, apdomājiet to kārtīgi. Izrunājiet, kas rada bažas. Tāpat, svarīgi ir izrunāt iemeslu, kāpēc vēla...    Lasīt»
1 2 ... 145 »