Izvēlne

Jaunākie raksti

Sievietes kļūdas kunilinga laikā
admin_cx
Gan sievietes, gan vīrieši piekritīs, ka nekas nespēj pārspēt, kā partnera karstās lūpas, kas pieskaras dzimumorgāniem. Tāpēc, aizmirstiet par kaunu un stereotipiem, jo kunilings, ir kaut kas satriecošs. Protams, ka man patīk. Man patīk arī, ...    Lasīt»
Saskaņā ar vīriešiem, šīs 8 lietas se...
admin_cx
Daži mēdz uzskatīt, ka nekāds sekss ir labāks nekā ka nav seksa. Protams, tam var piekrist, bet mums ir daži ieteikumi no vīriešiem, kā regulāru seksu padarīt interesantu. 1. Ķīmija. Tā ir pati galvenā lieta seksā. Tev ir jābūt pilnībā iesaistī...    Lasīt»
Erotiskā masāža atsvaidzina attiecības
admin_cx
Pieskārieni ir visnoslēpumainākā un intīmākā sajūta, as ļauj viens otru saprast bez vārdiem. Lai nu kā, ne visi izrāda par to sajūsmu, jo daudzi vīrieši baidās no šāda veida rituāla, maldīgi domājot, ka baudu var gūt tikai seksa laikā. Jaunas ...    Lasīt»
Sekss pēc bērna piedzimšanas
admin_cx
Pāri, kuru dzīvēs tikko ienācis mazulis, prāto, kad atkal varēs nodoties kaislei. Pirms tas ir atkal iespējams, ir garš atturēšanās posms. Vai bērna piedzimšana ietekmē sievietes seksuālo dzīvi? Bez šaubām, visi zina, ka tūlīt pēc bērna pie...    Lasīt»
Atvērts attiecību tips
admin_cx
Šādu attiecību galvenā iezīme ir attiecības ar vienu partneri, bet sekss ir vēl ar kādu citu. Tās var būt monogāmas, bet atvērtas attiecības, tie var būt svingeri, un citi attiecību paveidi. Iemesls šādām attiecībām, ir baudas meklējumi, vai sevis...    Lasīt»
7 labākie seksa veidi
admin_cx
Sekss ir loti dabiska un skaista lieta, bet to nevajadzētu piekopt ar jebkuru un jebkurā vietā. Jēga ir tikai tad, ja to dara divi cilvēki, kas viens otru mīl…utt. Nē, šoreiz raksts nebūs par to. Lūk, ieskats 7 seksa veidos, kas tiek uzskatīti par...    Lasīt»
1 2 ... 140 »