Izvēlne

Populārākie raksti

Sievišķās viltības
admin_cx
ĻAUJ VIŅAM NORĀDĪT, KA ESI KĻŪDĪJUSIES Tu iegādājies mīļotajam kādu dārgu apģērba gabalu, neraugoties uz faktu, ka jau nojauti, ka viņš to nevalkās. Ir īstais brīdis izmantot vienkāršu manipulēšanas triku, lai palīdzētu partnerim mainīt savu vied...    Lasīt»
Iemesli, kas nomāc kaisli attiecībās
admin_cx
Nepareiza vide. Pieņemsim, ka tev padomā ir kas neķītrs ar savu partneri un tuvumā ir gulta. Jūs tiekat līdz guļamistabai un sākat skūpstīties tajā… bet pēkšņi tu izdzirdi čaukstoņu- kas tas ir?! Sauja drupaču un tukša čipsu paka. Cik kaisli rosin...    Lasīt»
Vai gados vecāki vīrieši ir seksīgāki?
Nezināms
Nesen tika veikta aptauja, kur sievietes norādīja, ka gados vecāki vīrieši ir pievilcīgāki un labāki seksuālie partneri. Vai tiešām vīrieši ar sirmu galvu var piesaistīt jaunas sievietes un spēj turēt līdz seksā gados jaunākiem puišiem? Kā p...    Lasīt»
Lieliski ieteikumi priekšspēlei
admin_cx
Viens no galvenajiem lieliska seksa noslēpumiem, ir priekšspēle. Priekšspēle, ne tikai uzbudina, bet jūs ar partneri padara tuvākus. Kas priekšspēlē ir tik svarīgs? Vīrietim, pilnīgi pietiek ar 3 minūtēm, lai sasniegtu orgasmu, toties sievi...    Lasīt»
BDSM, vai tās ir sāpes?
admin_cx
Parasti, BDSM spēles nav iedomājamas bez asarām, sāpēm un pēdām, ko šīs spēles atstāj. Bet vai tiešām šāda veida izklaide ir saistīta tikai ar sāpēm? Tā gan nav! Šādas spēlītes var būt arī maigas un juteklīgas. BDSM ir lomu spēle, kur viens ...    Lasīt»
Seksa tradīcijas citās kultūrās
admin_cx
Par seksu runāt, vienmēr ir bijis nedauz tabu. Tāpēc, jo interesantāk, ir uzzināt citu kultūru tradīcijas šajā jomā. Austrālija - Vietējie aborigēni sasveicināšanās rokasspiediena vietā dod priekšroku cita veida draudzības izpausmei, proti, sat...    Lasīt»
« 1 2 3 ... 147 »