Izvēlne

Populārākie raksti

Kā pareizi sniegt kunilingus sievietei
admin_cx
Orālais sekss prasa lielu pacietību, maigumu, jutekliskumu un personīgo higiēnu. Orālais sekss, ko sniedz sievietēm, tiek dēvēts par kunilingu. Jā, starp citu, vairākumam sieviešu tas patīk. Pat ļoti. Taču — atšķirībā no vīriešu orālā seksa — šeit...    Lasīt»
Fetišs - kas īsti tas ir?
admin_cx
Pirmo reizi par seksuālo fetišismu, kā par psihisku novirzi sāka runāt 19.gadsimta beigās, kad psihologs Alfrēds Binets (Alfred Binet) aprakstīja šo izpausmi kādā no saviem rakstiem. Ar seksuālo fetišismu viņš domāja seksuālu aizraušanos, satrauku...    Lasīt»
Kāpēc mums vajag seksu?
admin_cx
Kāpēc mēs nodarbojamies ar seksu. Šo motivāciju seksā sauc par dzimumtieksmi, un, par spīti plašajai interesei un pētījumiem šajā jautājumā, tā vēl joprojām nav pilnībā izprasta. Atšķirībā no mūsu pārējām tieksmēm – izsalkuma un slāpēm, mēs nem...    Lasīt»
Tu esi ar sievieti vai meiteni?
admin_cx
Ir pazīmes, kas ļaus vīrietim saprast labāk – viņš satiekas ar sievieti vai ar meiteni. Ar ko labāk – tā jau ir gaumes lieta. 1. Pašpārliecinātības jautājums! Meitenēm ir tendence izvēlēties atkailinošu un provokatīvu apģērbu, jo tad meitenēm š...    Lasīt»
Sievišķās viltības
admin_cx
ĻAUJ VIŅAM NORĀDĪT, KA ESI KĻŪDĪJUSIES Tu iegādājies mīļotajam kādu dārgu apģērba gabalu, neraugoties uz faktu, ka jau nojauti, ka viņš to nevalkās. Ir īstais brīdis izmantot vienkāršu manipulēšanas triku, lai palīdzētu partnerim mainīt savu vied...    Lasīt»
Iemesli, kas nomāc kaisli attiecībās
admin_cx
Nepareiza vide. Pieņemsim, ka tev padomā ir kas neķītrs ar savu partneri un tuvumā ir gulta. Jūs tiekat līdz guļamistabai un sākat skūpstīties tajā… bet pēkšņi tu izdzirdi čaukstoņu- kas tas ir?! Sauja drupaču un tukša čipsu paka. Cik kaisli rosin...    Lasīt»
1 2 ... 140 »