Izvēlne

Populārākie raksti

Vai gados vecāki vīrieši ir seksīgāki?
Nezināms
Nesen tika veikta aptauja, kur sievietes norādīja, ka gados vecāki vīrieši ir pievilcīgāki un labāki seksuālie partneri. Vai tiešām vīrieši ar sirmu galvu var piesaistīt jaunas sievietes un spēj turēt līdz seksā gados jaunākiem puišiem? Kā p...    Lasīt»
Seksa nozīme attiecībās
Nezināms
Daudzi uzskata, ka sekss attiecības ir pārvērtēts, tomēr, viena lieta ir skaidra, sekss sagādā neizsakāmu baudu, ka arī uzlabo pāru attiecības. Ja agrāk sekss bija tabū, un par to bija aizliegts runāt, tad mūsdienās cilvēki ir ziņķārīgi un ar ...    Lasīt»
Mīti par biseksualitāti
admin_cx
Biseksualitāte ir pārejoša Vai atceraties, cik ilgi homoseksuāļiem bija jācīnās, lai viņu orientācija tiktu atzīta, jo sabiedrība uzskatīja: tā ir tikai fāze, tas pāries. Tieši to pašu tagad mēģina pierādīt arī biseksuāli cilvēki — mēs tādi esa...    Lasīt»
Vienas nakts sakari - kā būtu pareizi
admin_cx
Drošība pirmajā vietā Tas attiecas uz jebkāda veida dzimumsakariem neatkarīgi no tā, vai ar vīrieti jau kādu laiku tiecies, vai arī esi iepazinusies pirms pāris stundām. Prezervatīvs ir vienīgais kontracepcijas līdzeklis, kas var pasargāt no se...    Lasīt»
8 lietas, kas parastu seksu padara pa...
admin_cx
Daži uzskata, ka paviršs seks ir labāks, nekā nekāds sekss. Protams, šo ideju var atbalstīt, bet mums ir vairāki ieteikumi, kā tomēr seksu uzlabot. Ķīmija. Šī ir iespējams, svarīgākā lieta seksā. Sekss bez jūtām nav iespējams. Pārliecība. Dī...    Lasīt»
6 pasaules slavenākie locekļi
Nezināms
Vīriešu locekļi, jau kopš seniem laikiem tiek asociēti ar auglību un vīrišķību. Daži locekļi pat ir kļuvuši populāri un visiem plaši zināmi. Mēs sniegsim ieskatu populārāko vīriešu un viņu locekļu sarakstā. Džons Holms Džons Holms bija pirma...    Lasīt»
1 2 ... 19 »