Izvēlne

Populārākie raksti

Tu esi ar sievieti vai meiteni?
admin_cx
Ir pazīmes, kas ļaus vīrietim saprast labāk – viņš satiekas ar sievieti vai ar meiteni. Ar ko labāk – tā jau ir gaumes lieta. 1. Pašpārliecinātības jautājums! Meitenēm ir tendence izvēlēties atkailinošu un provokatīvu apģērbu, jo tad meitenēm š...    Lasīt»
Vai tu gultā esi pietiekami labs?
admin_cx
Šis jautājums, droši vien daudzus pārņem, no brīža, kad ir pirmais sekss ar partneri. Mēs vienmēr gribam būt labākie , kas atstāj satriecošu iespaidu. Lai nu kā, sekss ir mākslas forma, kam ir nepieciešams daudz laika un prasmju. Perfekcijai nav i...    Lasīt»
Sievišķās viltības
admin_cx
ĻAUJ VIŅAM NORĀDĪT, KA ESI KĻŪDĪJUSIES Tu iegādājies mīļotajam kādu dārgu apģērba gabalu, neraugoties uz faktu, ka jau nojauti, ka viņš to nevalkās. Ir īstais brīdis izmantot vienkāršu manipulēšanas triku, lai palīdzētu partnerim mainīt savu vied...    Lasīt»
Seksa tradīcijas citās kultūrās
admin_cx
Par seksu runāt, vienmēr ir bijis nedauz tabu. Tāpēc, jo interesantāk, ir uzzināt citu kultūru tradīcijas šajā jomā. Austrālija - Vietējie aborigēni sasveicināšanās rokasspiediena vietā dod priekšroku cita veida draudzības izpausmei, proti, sat...    Lasīt»
Ko tev vajag zināt par vīrieša orgasmu
admin_cx
Šeit ir uzskaitīti daži galvenie fakti, kas tev būt jāzin par vīrieša orgasmu. 1. Jutīgākā un baudu sniedzošākā vieta vīrieša intīmajās zonās atrodas zem locekļa galviņas. Tajā ir visvairāk nervu galu, tāpēc šīs zonas aizskaršana garantē spēcīg...    Lasīt»
Lieliski citāti par seksu
admin_cx
Par intelektuāli dēvē cilvēku, kurš ir atradis, kaut vienu interesantāku lietu par seksu. (Aldis Hakslijs) Sievietēm nepieciešams iemesls, lai nodarbotos ar seksu. Vīriešiem - tikai vieta, kur to darīt.(Billijs Kristals) Es nekad nelaižu gar...    Lasīt»
1 2 ... 52 »