Izvēlne

Populārākie raksti

Lieliski ieteikumi priekšspēlei
admin_cx
Viens no galvenajiem lieliska seksa noslēpumiem, ir priekšspēle. Priekšspēle, ne tikai uzbudina, bet jūs ar partneri padara tuvākus. Kas priekšspēlē ir tik svarīgs? Vīrietim, pilnīgi pietiek ar 3 minūtēm, lai sasniegtu orgasmu, toties sievi...    Lasīt»
Seksa pozas ūdenī
admin_cx
Tīklā Galvenā priekšrocība, mīlējoties ūdenī – ķermenis kļūst vieglāks un daudzas pozas, par kurām jūs pat uz sauszemes nevarējāt ne iedomāties, izrādās īstenojamas. Lūk, piemēram, stāvus. Sieviete apņem vīrieti ar kājām ar rokām, viņš viņu pie...    Lasīt»
Pozas, kas stimulē prātu
admin_cx
Ir pierādīts, ka seksuālās pozas, kādās jaunieši nodarbojas ar seksu, veicina to, kā nokārtos eksāmenu. Seksa pozas ne tikai domātas daudzveidībai un attiecību uzlabošanai, bet arī prāta asināšanai. Ir dažas pozas, kas veicina labāku asins plūs...    Lasīt»
Kunilings - ne tikai lūpas un mēle
admin_cx
Orālo seksu dievina ne tikai vīrieši, bet arī sievietes. Ja gribi savai mīļotajai par kaut ko pateikties, sniedz lielisku baudu. Tātad, kā sagatavoties, un apmierināt savu sievieti ar mēli. Viena no populārākajām kunilinga tehnikām, ir 30 sekun...    Lasīt»
69 poza: plusi un mīnusi
Nezināms
Katram pārim ir sava mīļākā poza. Tomēr, ir viena, kas dominē. Un tā noteikti ir poza 69. 69 pozas plusi: Šī poza der sievietēm, kam patīk atrasties augšpusē. Viņas var kontrolēt procesu. Lai nu kā, arī vīrietis var atrasties augšpusē. Ja...    Lasīt»
Seksa pozas ko piekopt publiskās vietās
Nezināms
Vasara – lielisks gadalaiks, kad izbaudīt seksu pie dabas. Lūk, dažas pozas, kas nav tik uzkrītošas apkārtējo skatienam. Nerātnības zem dvieļa Ieteicamā vieta: parks vai pludmale Atrodoties parkā vai pludmalē, kur parasti ir daudz cilvēku...    Lasīt»
1 2 ... 7 »