Izvēlne

Populārākie raksti

Fetišs - kas īsti tas ir?
admin_cx
Pirmo reizi par seksuālo fetišismu, kā par psihisku novirzi sāka runāt 19.gadsimta beigās, kad psihologs Alfrēds Binets (Alfred Binet) aprakstīja šo izpausmi kādā no saviem rakstiem. Ar seksuālo fetišismu viņš domāja seksuālu aizraušanos, satrauku...    Lasīt»
BDSM, vai tās ir sāpes?
admin_cx
Parasti, BDSM spēles nav iedomājamas bez asarām, sāpēm un pēdām, ko šīs spēles atstāj. Bet vai tiešām šāda veida izklaide ir saistīta tikai ar sāpēm? Tā gan nav! Šādas spēlītes var būt arī maigas un juteklīgas. BDSM ir lomu spēle, kur viens ...    Lasīt»
Ziemassvētku izpriecas
admin_cx
Ziemassvētki ir došanas laiks. Tāpēc parūpējies, lai tavs vīrietis tiktu apmierināts un būtu laimīgs. Esi aktīva un izmēģini savus spēkus pie kamīna, pie eglītes un pat sniegotā mežā. Lai savus svētkus padarītu piparotākus, izvēlies tradicionālas ...    Lasīt»
Kāpēc sieviete grib sievieti?
admin_cx
Sekss un seksualitāte - neatņemami mūsu dzīves atribūti, tās normāla un veselīga sastāvdaļa. Kādai tā ir iespēja gūt un sniegt baudu, dalīties maigumā un mīlestībā, citai - pašapliecināšanās vai brīvā laika pavadīšanas veids. Ir tik patīkami izbau...    Lasīt»
Sekss pie dabas
admin_cx
Brīžos, kad gaisā virmo kaisle, un esat nodevušies viens otra glāstiem un skūpstiem, diez vai daudz prātosiet par to, vai izvēlētā vieta ir tā labākā, tomēr ir dažas lietas, kas būtu jāņem vērā. Ja vēlaties pavadīt romantisku vakaru, kas pārvēr...    Lasīt»
Uzfrišini seksu!
admin_cx
Daži seksa padomi paredzēti īpašām dzīves situācijām, kad ir vēlme visu nedaudz “atdzīvināt”. 1. Atļaujies būt savtīga Dažkārt tu drīksti atļauties savas vēlmes un baudu nostādīt pirmajā vietā. Vienkārši pasaki skaidri un gaiši, ko tieši vē...    Lasīt»
1 2 ... 19 »