Izvēlne

Populārākie raksti

Iemesli, kas nomāc kaisli attiecībās
admin_cx
Nepareiza vide. Pieņemsim, ka tev padomā ir kas neķītrs ar savu partneri un tuvumā ir gulta. Jūs tiekat līdz guļamistabai un sākat skūpstīties tajā… bet pēkšņi tu izdzirdi čaukstoņu- kas tas ir?! Sauja drupaču un tukša čipsu paka. Cik kaisli rosin...    Lasīt»
Neuzticīgs vīrs
admin_cx
Viņš ar jums nesaistīs savu nākotni. Nelaimīgs vīrietis var būt neapmierināts ar laulību un sākumā ir sajūsmā par jums. Viņš var apjūsmot jūs vārdiem: «Nekad agrāk neesmu izjutis neko līdzīgu un gribu pavadīt atlikušo mūžu kopā ar tevi.» Tas izk...    Lasīt»
Sievietes, to nekad nedariet!
admin_cx
1. Nekad nepārvērtiet seksu par manipulēšanas ieroci. 2. Sievietes pat nevar iedomāties, ka daudzi stiprā dzimuma pārstāvji patiesībā ir daudz kautrīgāki nekā liekas no pirmā acu skatiena. Ja arī viņiem galvā rodas kādas īpašās fantāzijas, viņi...    Lasīt»
Vīrieši smagāk pārdzīvo šķiršanos
admin_cx
Angļu zinātnieki ir veikuši pētījumu, kura laikā tika noskaidrots, ka mūsdienās vīrieši daudz smagāk un emocionālāk pārdzīvo šķiršanos nekā sievietes. Vīriešiem ir nepieciešams ilgāks laika posms, lai spētu atgriezties normālā dzīvē pēc nopietnu a...    Lasīt»
Vai viņš tiešām grib būt ar mani?
admin_cx
Dažreiz, neraugoties uz to, ka vīrietis, iespējams, ir pat atzinies tev mīlestībā, tu viņam līdz galam netici. Varbūt tāpēc, ka viņa vārdi nesakrīt ar darbiem? Dažreiz, kad mēs iemīlamies, kādu laiku dzīvojam tādā kā eiforijā, ķīmiskie savienojumi...    Lasīt»
Kā saglabāt attiecībās dzirkstelīti
admin_cx
Reti kurš precēts pāris nesalīdzina sevi ar citiem. Vai mēs esam tikpat laimīgi? Vai mūsu laulība ir tikpat laba? Dažreiz domas ir arī pretējas... Tik labi, ka neesam viņi. Labi, ka mans vīrs tā nedara, un tā tālāk... 1. Savi joki un kopīgi rit...    Lasīt»
1 2 ... 32 »