Platīna dāvanu komplekts

2278

Apraksts

DāvanuSala.lv sniedz Jums iespēju izvēlēties kādu no SPA procedūrām, gardēžu degustācijām vai gardām vakariņā, romantisku atpūtu vai iepazīšanās ceļojumu. Tā pat variet izvēlēties kādu no lidojumu, lēcienu vai ekstrēmajām izklaidēm, vai jebkuru no mūsu piedāvātajām izklaidēm. Izklaides ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā.
Dāviniet ne tikai neaprakstāmus iespaidus, bet arī iespēju izvēlēties kādu no 230 dažādām izklaidēm! Izklaides ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Dāvanu komplektā atradīsiet romantiskus nakšņošanas piedāvājumus Baltijas viesnīcās, apskatīt ezeru zem ūdens, iemūžināt skaistākos ģimenes momentus fotosesijā, izbaudīt dažādus lidojumus ar lidmašīnām, paraplāniem un deltaplāniem, kā arī izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajām izklaidēm. Izklaišu sarakstu atradīsiet šeit: Platīna izklaižu saraksts Izvēle no 230 dažādām izklaidēm Izklaides Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā Vairāk kā 10 izklaižu kategoriju Dāviniet neaprakstāmus iespaidus un izvēles brīvību! Šajā piedāvājumā iekļauts:
Izvēlētā izklaide no Platīna dāvanu komplekta saraksta www.davanusala.lv/lv/224-platina-izklaizu-saraksts;

Svarīgi: Dāvanu komplekts obligāti jānomaina uz Jūsu izvēlēto izklaidi pirms Jūs dodieties pie pakalpojuma sniedzēja! Ja vēlaties izmantot dāvanu komplektu ārpus Latvijas, lūdzam rakstīt uz [email protected]. Dāvanu komplektu nav iespējams nomainīt uz DāvanuSala.lv dāvanu karti. Izvēlētās izklaides derīguma termiņš paliek tāds pats, kāds bija Jūsu dāvanu komplektam. Dāvanu karti var izmantot 1 pirkuma laikā. Neizmantotā dāvanu kartes summa automātiski tiek anulēta. 
Ja tev kādi jautājumi, sazinies ar mums [email protected] vai zvani +37128155415.