Briljanta dāvanu komplekts

62150

Apraksts

DāvanuSala.lv sniedz Jums iespēju izvēlēties kādu no SPA procedūrām, gardēžu degustācijām vai gardām vakariņā, romantisku atpūtu vai iepazīšanās ceļojumu. Tā pat variet izvēlēties kādu no lidojumu, lēcienu vai ekstrēmajām izklaidēm, vai jebkuru no mūsu piedāvātajām izklaidēm. Izklaides ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā.
Dāviniet ne tikai neaprakstāmus iespaidus, bet arī iespēju izvēlēties kādu no 95 dažādām izklaidēm! Izklaides ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Šajā dāvanu komplektā atradīsiet tikai pašas ekskluzīvākās un orģinālās izklaides, kas pārsteiks ikvienu orģinālu dāvanu mīļotāju. Ekskluzīvi lidojumi ar reaktīvo lidmašīnu un gaisa baloniem, romantiski atpūtas piedāvājumi Jums un Jūsu otrai pusītei, ekstrēmi piedzīvojumi un daudzas citas izklaides, kas patiks ikvienam. Izklaišu sarakstu atradīsiet šeit: Briljanta izklaižu saraksts Izvēle no 95 dažādām izklaidēm Izklaides Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā Vairāk kā 10 izklaižu kategoriju Dāviniet neaprakstāmus iespaidus un izvēles brīvību! Šajā piedāvājumā iekļauts:
Izvēlētā izklaide no Briljanta dāvanu komplekta saraksta www.davanusala.lv/lv/233-briljanta-izklaizu-saraksts;

Svarīgi: Dāvanu komplekts obligāti jānomaina uz Jūsu izvēlēto izklaidi pirms Jūs dodieties pie pakalpojuma sniedzēja! Ja vēlaties izmantot dāvanu komplektu ārpus Latvijas, lūdzam rakstīt uz [email protected]. Dāvanu komplektu nav iespējams nomainīt uz DāvanuSala.lv dāvanu karti. Izvēlētās izklaides derīguma termiņš paliek tāds pats, kāds bija Jūsu dāvanu komplektam. Dāvanu karti var izmantot 1 pirkuma laikā. Neizmantotā dāvanu kartes summa automātiski tiek anulēta. 
Ja tev kādi jautājumi, sazinies ar mums [email protected] vai zvani +37128155415.