Dāvanu komplekts “Atpūtas mirkļi”

4143

Apraksts

DāvanuSala.lv sniedz Jums iespēju izvēlēties kādu no SPA procedūrām, gardēžu degustācijām vai gardām vakariņā, romantisku atpūtu vai iepazīšanās ceļojumu. Tā pat variet izvēlēties kādu no lidojumu, lēcienu vai ekstrēmajām izklaidēm, vai jebkuru no mūsu piedāvātajām izklaidēm. Izklaides ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā.
Kas var būt labāks par priežu aromātu, brīnišķīgu skatu, mājīgu vienīcas numuriņu un patīkamu atmosfēru? Dāvanu komplekts "Atpūtas mirkļi" ir apvienojis sevī tikai labākos nakšņošanas un atpūtas piedāvājumus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Somijā. Izvēlies Jums tīkamāko nakšņošanas piedāvājumu, un dodies sen kārotajā atpūtā! Izklaižu sarakstu atradīsiet šeit: Atpūtas mirkļi izklaižu saraksts Izvēle no vairāk nekā 50 nakšņošanas piedāvājumiem Nakšņošanas piedāvājumi Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Somijā Dāvini neaizmirstamu atpūtu un izvēles brīvību! Šajā piedāvājumā iekļauts:
Izvēlētais nakšņošanas piedāvājums no Atpūtas mirkļi izklaižu saraksta www.davanusala.lv/lv/808-davanu-komplekta-atputas-mirkli-izklaizu-saraksts;

Svarīgi: Dāvanu komplekts obligāti jānomaina uz Jūsu izvēlēto izklaidi pirms Jūs dodieties pie pakalpojuma sniedzēja! Ja vēlaties izmantot dāvanu komplektu ārpus Latvijas, lūdzam rakstīt uz [email protected] Dāvanu komplektu nav iespējams nomainīt uz DāvanuSala.lv dāvanu karti. Izvēlētās izklaides derīguma termiņš paliek tāds pats, kāds bija Jūsu dāvanu komplektam. Dāvanu komplektu var izmantot 1 pirkuma laikā. Neizmantotā dāvanu komplekta summa automātiski tiek anulēta. 
Ja tev kādi jautājumi, sazinies ar mums [email protected] vai zvani +37128155415.