Menu

Lietas, ko tu nevēlies zināt par seksuālo pievilcību

by admin_cx, 38
[b]Ir daudz lietas kas ir dīvainas un mulsinošas seksā. Izpētot seksualitāti līdz pat pamatiem, tu saproti, ka tur nav nekādas jēgas.[/b]

Mēs apkopojām trīs neērtus faktus par seksuālo psiholoģiju.

[b]1. Tevi pievelk tavi vecaki[/b]
Neviens neteica, ka būs viegli. Bet bija aizdomas, ka mūsu pretējā dzimuma vecāks ļoti lielā mērā ietekmē mūsu plaukstošo seksualitāti (vismaz heteroseksuāļiem).

Bet patiesībā, nav nemaz tik dīvaini, kā izklausās. Mūs seksuāli nepiesaista vecāki. Vismaz, ne tā kā parasti. Tas kas mūs piesaista, ir vecāku rakstura iezīmes.

Ir pierādīts, ka mēs izvēlamies seksuālos partnerus, kas līdzinās mūsu pretējā dzimuma vecākam. Varētu šķist, ka esam ieprogrammēti. Iespējams, mūs piesaista acu krāsa, matu krāsa un pat balss tembrs.

[b]2. Sarkans ir seksīgs, dēļ dzimumorgānu nokrāsas[/b]
Mums pievilcīgāki šķiet cilvēki, kuri ģērbjas sarkanas krāsas apģērbā. Ta ir pierādīts. Sarkanā krāsa paielina fizisko pievilcību, vēl jo vienkāršāk - seksuālo pieejamību. Sarkans ir cieši saistīts ar kultūru: Ferrari, lūpukrāsu tonis, sarkanas kleitas, sarkaas augstpapēžu kurpes, un tas viss ir saistīts ar seksualitāti un statusu.

Kāpēc sarkans, nevis zaļš? Pētniekiem šķiet, ka tas ir saistīts ar evolūciju. Sarkans mums asociējas ar dzimumorgāniem un asinīm. Seksīgi?

Sieviešu primāti piesātināti apzīmē sarkanās krāsas seksualitāti – sarkans lakats ap guriem, sarkanas lūpas, un protams dzimumorgāni. Vairākus milionus gadus mums ir veidota asociācija ar seksu.

[b]3. Kad esi uzbudinājies, dari pretīgas lietas[/b]
Esi pamanījis, ka lietas, kas parasti tevi atgrūstu, uzbudinājuma laikā pievelk. Aiz tā slēpjas zinātne. Ir pierādīts, ka aplūkojot erotiskas bildes, kas parasti izraisa riebumu, galu galā uzbudina.
Tāpat, tika noskaidrots, ka esam daudz laimīgāki, kad izbaudām “pretīgas”lietas – kā prezervatīva marža, vai jebkura šķidruma. Viss tas vairāk piesaista dēļ uzbudinājuma.

[apic=c78346bb3e943.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Tags: Seksuālā, Pievilcība, Seksualitāte