Lielākais iepazīšanās portāls pieaugušajiem
Latvijā
Pieslēgties Izveidot kontu
849134 lietotāji, 1842 lietotāji tiešsaistē dalās ar354677 bildēm un 14377 vide, iesaistās 0 grupās,
dodas uz 4 rīkotajiem pasākumiem un lasa 451 bloga ierakstus.
SSL drošība
Bezmaksas reģistrācija
Tikai Īstie lietotāji

FETIŠS

Skaistas rokas, koptas pēdas, sarkanas mežģīņu biksītes, liek asinīm mutuļot. Uzbudinājums kāpj ar katru mirkli, kad pieskaries sev tīkamajai lietai.

Nav konkrētas definīcijas, kā noraksturot, kas ir fetišs, jo katram tas nedaudz atšķiras. Būtībā tā ir izteikta koncentrēšanās uz kādu ārējo objektu, kas cilvēkam saistās ar seksualitāti, baudas gūšanu no lietas, procesa vai situācijas. Šīs lietas pašas par sevi var arī nebūt seksuālas, bet liek tā justies pašam konkrētajam cilvēkam. Dažus uzbudina latekss, ādas smarža, garas zeķes, papēži u.c. Lieliskākais risinājums tam visam ir tas, ka fetišists var gūt baudu arī bez sievietes, tikai no tām lietām, kas viņu uzbudina un ļauj sasniegt orgasmu. Tas nav nekas nosodāms, jo šo vājību izmantošana nenodara kaitējumu konkrētajam uzbudinājuma objektam. Fetišs dod daudz iespēju piedzīvot jaunas sajūtas, dažādas iepriekš neredzētas un neizjustas lietas, izjust seksuālo daudzveidību. Mūsdienās tas vairs netiek uzskatīts kā kaut kas izvirtis, vulgārs vai kā citādi ārpus normas, jo tas, ja netiek pārspīlēts, nevienam nenodara neko sliktu un var tikt izmēģināts daudzu cilvēku vidū. Solis pretī tam ir arī interneta portāls, kas piedāvā iespēju atrast līdzīgi domājošos, dalīties pieredzē un apgūt kaut ko jaunu.

Kāpēc Jums vajadzētu reģistrēties?

Daļu no tā, ko sniedz fetišs var izbaudīt, reģistrējoties portālā un atrodot cilvēkus ar līdzīgām interesēm un vēlmi iegūt lielisku baudu bez aizspriedumiem. Pieaugušo iepazīšanās saits sniedz iespēju iepazīsties ar īstiem seksa partneriem, kas ir no visasLatvijas. Atsevišķi, ir izveidota meklēšanas sistēma, kas ļauj atlasīt sev vēlamos un interesējošos cilvēkus. Plašās izvēles atvieglošanai, ir pieejama arī liela galerija, kas sevī ietver erotiskas bildes. Ir viegli aplūkot savus un citu lietotāju erotiskos albumus. Ja rodas interese arī video materiālā, kas ir pieejams atsevišķā sadaļā. Portāla lietotāji var brīvi izmantot iespēju arī rīkot dažādus pasākumus, kas var būt lielisks aizsākums jaunai pieredzei un piedzīvojumiem. Savā pieredzē un interesēs var dalīties arī forumā. D-grāmata ir lielisks risinājums savu pārdomu izpaušanai, atrast citus erotiskos stāstus, kas skar šo un daudzas citas tēmas, kā arī atrast arī līdzīgi domājošos. Pieejamas ir arī dažādas interesantas pieaugušo spēles, kas raisīs fantāziju un nodarbinās prātu pareizā virzienā. Neviens šeit nav pasīvs. Katrs atradīs kaut ko, kas sniegs baudu agrāk vai vēlāk, turklāt reģistrēšanās ir pilnībā bez maksas un aizņems tikai dažas minūtes no pārējā laika, ko varēs ieguldīt savu seksuālo vajadzību apmierināšanai, kas nav nekas aizliegts un nelikumīgs. Katram ir jāizbauda šāda priekšrocība. Tas ir lielisks veids, kā atrauties no ikdienas patīkamā veidā. Šādas lietas uzrunā un piesaista katru. Jums būs pieejami dažādi resursi savu interešu sasniegšanai jebkurā diennakts laikā un vietā, kur ir pieejams internets.

Sekss iepazīšanās Kontakti Par mums Lieto pilno versiju Azmirsāt paroli? Reģistrācijas noteikumi BUJ Pasākumi Karstā Līnija Forums Blogi Raksti E-veikals
© ClubX.lv 2007-2021 - Visas tiesības aizsargātas Dating Stars OU
Mūsu kopienu var apmeklēt tikai lietotāji no 18 gadu vecuma.