Lielākais iepazīšanās portāls pieaugušajiem
Latvijā
Pieslēgties Izveidot kontu
859353 lietotāji, 521 lietotāji tiešsaistē dalās ar358834 bildēm un 14477 vide, iesaistās 0 grupās,
dodas uz 4 rīkotajiem pasākumiem un lasa 464 bloga ierakstus.
SSL drošība
Bezmaksas reģistrācija
Tikai Īstie lietotāji

Orālais sekss

Ne vienmēr standarta sekss ir tas pēc kā katrs tīko. Orālais sekss var būt alternatīvs risinājums, kā arī sākums kam nopietnākam. Būtībā tā ir priekšspēle, kas sevī ietver dažādas darbības vīriešu un sieviešu dzimumorgānu stimulācijā. Tas parasti notiek ar dažādām mutes, lūpu un mēles kustībām, no kurām neviens nevar konkrēti definēt, kuras ir pašas labākās, jo katram tas ir individuāli. Lielāka efekta sasniegšanai var mainīt stipruma iedarbību uz konkrēto vietu un tempu. Jebkurš veids var paust sevī stipru tieksmi un iekāri, padarot partneri daudz eksotiskāku un drosmīgāku. Vīrieša stimulēšanas gadījumā process, kad dzimumloceklis tiek saspiests, sūkāts, viegli sakosts, var ilgt līdz pat ejakulācijai, taču to var arī nenovirzīt līdz galam un ķerties pie parasta seksa, atstājot to tikai kā priekšspēli. Sievietes gadījumā to mēdz saukt par kunilingu, kad notiek maksts un klitora stimulācija ar muti, lūpām vai mēli. Tā pat kā dzimumloceklis, arī sievietes delikātās daļas reaģē uz silto un mitro kontaktu. Tas ir lielisks veids kā seksuāli uzbudināties. Svarīgi ir atrast cilvēkus, kuri būs gatavi eksperimentēt un dalīties savā pieredzē, jo ir daudz un dažādu variantu, kā veicināt uzbudinājumu. Daži zina kādu minetu veicot ir lielākas iespējas sasniegt neatkārtojamu baudu. Šādā veidā izmēģinot ieteikumus, var daudz vieglāk atrast savā gadījumā piemērotāko variantu.

Kāpēc Jums vajadzētu reģistrēties?

Portāls sevī ietver dažādus risinājumus, lai pēc iespējas labāk atrastu partnerus seksā un vienkārši jaunas informācijas apmaiņai. Tajā skaitā ir cilvēki ne tikai no Latvijas, tāpēc paplašināt savu redzes loku daudz plašāk ir vienkāršāk. Atrodams ir plašs erotisko albumu klāsts, kurā ļauts pievienot arī savas bildes, kā arī vienkārši smelties iedvesmu no pārējām. Konkrētāku personu atrašanai lieliski palīdzēs meklēšanas sistēma. Populāra iespēja ir arī pasākumu veidošanas iespēja, kur katrs var izpausties. Piedaloties foruma sarunās var tiešā veidā izpaust savu viedokli kaut vai par to pašu orālo seksu un saņemt arī atpakaļ jaunus uzskatus. Vientuļos vakaros lielisks risinājums ir palasīt kādus no blogā publicētajiem erotiskajiem stāstiem. Reģistrējoties karstajā līnijā ir iespējams bezmaksas ievietot savu sludinājumu, tādējādi pievēršot uzmanību uz tieši pašam svarīgāko interešu un mērķu piepildīšanu. Ja tomēr tas ir nesekmīgi, jebkurā laikā ir iespējams arī vienkārši izbaudīt lieliskās WebCam meitenes. Jūs varat būt droši, ka tās ir daudz seksīgākas kā cerējāt. Viņas vienmēr būs atvērtas dažādām iespējām un risinājumiem, lai katrs būtu apmierināts ar to, ko redzēs. Ja Jums ir pāri 18, jūs nožēlosiet, ja neizmantosiet šādu iespēju.

Sekss iepazīšanās Kontakti Par mums Lieto pilno versiju Azmirsāt paroli? Reģistrācijas noteikumi BUJ Pasākumi Karstā Līnija Forums Blogi Raksti E-veikals
© ClubX.lv 2007-2021 - Visas tiesības aizsargātas Dating Stars OU
Mūsu kopienu var apmeklēt tikai lietotāji no 18 gadu vecuma.