Меню

7 signāli, ka viņa tevi grib

с помощью admin_cx, 36
[b]Kā lai zina, ka sievietei tu neesi vienaldzīgs? Šo infomāciju var nolasīt ne tikai no lūpām, bet arī citām ķermeņa daļām. Pazīmes, kas liecina pa to, ka viņa tevi iekāro. [/b]

[b]Signāls Nr. 1. – no kājām līdz galvai[/b]

Viņa novērtē tavu izskatu, izsaka komplimentu par to, kā esi saģērbies, cik koptas rokas un nagi tev ir, un galu galā izsaka komplimentu par tavu seju. Tas var aizņemt laiku, lai ko tādu pamanītu. Bet ja pamani, tad tā ir laba zīme.
[b]
Signāls Nr.2. - stāja[/b]

Ļoti daudz ko izsaka, poza, kādā viņa stāv. Piemērām, atrodas tev priekšā, izstiepj mugurkaulu un dziļi ieelpo, tādējādi, dabīgi palielinot savas krūtis.

S[b]ignāls Nr.3. – gluži kā maza meitene[/b]

Jā, sievietes ir koķetas. Arī bērnībā, kad meitenei patīk puisis, viņa uzvedīsies skaļi, mazliet neadekvāti, un iespējams, mēģinās pievērst tavu uzmanību, koķetējot ar citu vīrieti. Tik ņemam vērā, ka pieaugušas sievietes ir arī viltīgākas, un var viegli aptīt ap pirkstu tev pat nepamanot.

[b]Signāls Nr.4. – attālums nav šķērslis[/b]

Sieviete flirtē pat no attāluma. Pat ja jūs atrodaties katrs savā istabas galā, sieviete darīs visu, lai pievērstu tavu uzmanību. Tu jutīsi viņas acu kontaktu, kas liks tev noprast, ka tu esi pat ļoti vēlams viņas tuvumā.
[b]
Signāls Nr.5. – kakla daļas atkailināšana[/b]

Kad sieviete cenšas pavedināt, viņa ne tikai spēlējas ar saviem matiem, bet demonstartīvi atkailina savu kaklu. It kā nejauši liekot tev pieverst uzmanību, un iespējams pat noskūpstīt.

[b]Signāls Nr.6. – lūpu laizīšana[/b]

Ja viņa skatoties tev acīs aplaiza savas lūpas, tas nozīmē, ka viņa tevi iekāro.
[b]
Signāls Nr.7. – uzvedas muļķīgi[/b]

Kad sievietes kaut ko vēlas, viņas var sākt uzvesties pat ļoti muļķīgi. Arī pat ja sieviete ir ļoti inteliģenta, vīreša klātbūtne var likt viņai runāt pilnīgas muļķības.

Ir arī citas pazīmes, kas liecina par to, ka tu patīc sievietei. Kā atšķirt draudzīgu flirtu no īsta? Tāpēc, ir svarīgi zināt pavešanas pazīmes, kā arī atšķirīgos signālus.

Sakrustotas rokas. Ja sieviete tevī nav ieinteresēta, viņas rokas paliek sakrustotas un plauksta ir savilkta dūrē. Bet ja rokas ir sakrustotas x formā, tad ir vērts pakomunicēt.


Ātras atvadas. Sievete, kura tevī ir ieintersēta, nekad nesteigsies no tevis atvadīties. Ja katru reizi, ad tiekaties, viņa ātri steidz prom, tas nozīme, ka intereses iespējams nav.


[apic=077ad7e5435bb.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Kлючевые слова: Sievietes, Flirts, Sieviete, Tevi, Grib, Pazīmes, Ka, Patīc, Simpātijas