Меню

Ieteikumi, kā tikt galā ar greizsirdību

с помощью admin_cx, 36
[b]Esi noguris/usi no nepārtrauktas greizsirdības? 5 ieteikumi, kā būt partnerim/ei, kas uzticās savai otrai pusītei.[/b]

[b]Pirmais ieteikums[/b]

Skaudību var pamanīt nekavējoties. Ja ne pirmajā randiņā, bet pēc pāris tikšanās reizēm gan. Greizsirdības scēnas parasti tiek uzsāktas uz līdzenas vietas. Pamanīt, to, ka esi greizsirdīgs/a, ir viegli. Tā parasti izpaužas, dēļ neērtībām, ievainojamību, bailēm no pārmaiņām.

[b]Otrais ieteikums[/b]

Ja vīrietis ir greizsirdīgs uz savu sievu, un komunikācija pārvēršas pratināšana, neesi naiva aita, un neļaujies provokācijām. Speciālisti apgalvo, ja sieviete izdabā savam greizsirdīgam vīrietim, galu galā tas noved pie uzbrukumiem un sadomazohistiskas uzvedības. Un sievas pretošanās, šajā gadījumā, vīru tikai iedrošina.

[b]Trešais ieteikums[/b]

Nekad neatzīsti, ka esi bijis/usi , nezuticīgs/a, pat ja tā patiešām ir taisnība. Iemācies sniegt neapstrīdamas atbildes, pat visneprātīgākās: “Kurā brīdī es varēju tev aiziet pa kreisi? Tu esi mans/a vienīgais/ā.”

[b]Ceturtais ieteikums[/b]

Saproti, ka greizsirdība, ir slimība ģimenē. Pati par sevi, greizsirdība ir lipīga. Tā, pat veselāko cilvēku padara slimu. Bērni, kas saskaras ģimenē ar šādu pārdzīvojumu, parasti tiek traumatizēta viņu psihe. Tāpēc, nākas izlemt, vai nu bērnu miers, vai greizsirdība.

[b]Piektais ieteikums[/b]

Ja tavs vīrs, vēl nav kļuvis par despotu, bet parādās greizsirdības izpausmes, centies uzvesties tā, lai mazinātu viņa greizsirdību. Radi sev stingru alibī visās dzīves situācijās. Ja kaut kas noiet greizi, zvani, un informē viņu. Nekad, neļauj viņam kādu tavu situaciju uzzināt ne no tevis. Vienmēr atstāj savas atrašānās vietas koordinātas. Vienmēr izsaki komplimentus, slavē savu vīrieti, itsevišķi par viņa prasmēm gultā. Un noteikti, nekad neprovicē, neatkarīgi no situācijas!

[apic=f89a58dac0510.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Kлючевые слова: Greizsirdība, Attiecības, Tikt, Galā, Ar, Greizsirdību