Меню

Sekss ar jaunu partneri: ko vajadzētu zināt?

с помощью admin_cx, 36
[b]Ja vienas nakts sakari, vai 5 minūšu sekss nav domāts tev, tad jauna iepazīšanās varētu būt nedaudz stresaina.Kā tikt galā ar jauno partneri?[/b]

Visur nav nepieciešams balanss, itsevišķi seksā. Mazliet kontolē savu kaisli vai arī pilnībā ar ķermeni un dvēseli ļaujies? Lūk, daži jautājumi uz kuriem tev jārod atbilde, pirms ļaujies kaislei.

[b]Esi tu pati[/b]. Šis iespējams ir viens no svarīgākiem ieteikumiem. Nespēlē pārāk seksīgo vai pārāk kautrīgo. Liec partnerim saprast, kas tev ir pieņemami un kas nav. Ja tu centīsies būt tā, kas patiesībā neesi, galu galā, tu būsi vīlusies. Tāpēc, netēlo, bet esi tu pati.
[b]
Nesarežģī visu[/b]. Nav perfekta figūra? Ne tā apakšveļa? Tu tik ilgi esi bijusi viena, ka esi zaudējusi savas prasmes? Šādi kompleksi ir kopīgi visiem cilvēkiem. Sliktākais, ko tu vari darīt, ir nepārtraukti par tiem runāt, un no partnera gaidīt iedrošinājumu. Pirmkārt, tavs partneris var tevi nesaprast. Otrkārt, pat ja viņš tevi iedrošinās, tas nenozīmē, ka tu no tā jutīsies labāk. Pirmā opcija, klusē par saviem kompleksiem, nevis par tiem runā. Otrā opcija, radi pati sev apstākļus, lai justos komfortabli, un maksimāli apslēptu savus kompleksus. Piemērām, ja tu kompleksē dēļ sava auguma, nodarbojies ar seksu tumsā. Ja apakšveļa nav seksīga, ieej dušā, un iznāc tikai dvielī ietinusies. Ja attiecības vēl ir sākuma stadijā, partneris, iespējams pat nepamanīs šos sīkumus. Un ja attiecības turpināsies, tev ir laiks izdomāt, ko darīt ar saviem kompleksiem, un kā tikt no tiem vaļā.

[b]Iedrošini savu partneri[/b]. Jo arī tavs partneris varētu justies mazliet neērti. Tāpēc, tava sapratne, pat ļoti ir vēlama. Iedrošini, ja viņš visu dara pareizi, vai arī norādi, kā tu vēlētos, lai viņš tev pieskaras. Tas noņems spriedzi, un palīdzēs jums kļūt par lieliskiem seksa partneriem.

[b]Nākamā reize būs labāka[/b]. Jums gultā nav līmeņi? Lai nu kā, neatklāj visus trumpjus pirmajā reizē. Lai pirmais sekss ir labs, mazliet tradicionāls, bez papildus efektiem. Ieintreģē savu partneri, lai katra nākamā reize būtu satraucošāka un labāka. Protams, tas nostrādās tikai tajā gadījumā, ja partneris tevi gribēs satikt vēlreiz.


[apic=b191068ad3439.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Kлючевые слова: Sekss, Ar, Partneri, Jaunu, Jaunasattiecības