Меню

Самые популярные статьи

Kā pareizi sniegt kunilingus sievietei
с помощью admin_cx
Orālais sekss prasa lielu pacietību, maigumu, jutekliskumu un personīgo higiēnu. Orālais sekss, ko sniedz sievietēm, tiek dēvēts par kunilingu. Jā, starp citu, vairākumam sieviešu tas patīk. Pat ļoti. Taču — atšķirībā no vīriešu orālā seksa — šeit...    Прочесть»
Fetišs - kas īsti tas ir?
с помощью admin_cx
Pirmo reizi par seksuālo fetišismu, kā par psihisku novirzi sāka runāt 19.gadsimta beigās, kad psihologs Alfrēds Binets (Alfred Binet) aprakstīja šo izpausmi kādā no saviem rakstiem. Ar seksuālo fetišismu viņš domāja seksuālu aizraušanos, satrauku...    Прочесть»
Kāpēc mums vajag seksu?
с помощью admin_cx
Kāpēc mēs nodarbojamies ar seksu. Šo motivāciju seksā sauc par dzimumtieksmi, un, par spīti plašajai interesei un pētījumiem šajā jautājumā, tā vēl joprojām nav pilnībā izprasta. Atšķirībā no mūsu pārējām tieksmēm – izsalkuma un slāpēm, mēs nem...    Прочесть»
Tu esi ar sievieti vai meiteni?
с помощью admin_cx
Ir pazīmes, kas ļaus vīrietim saprast labāk – viņš satiekas ar sievieti vai ar meiteni. Ar ko labāk – tā jau ir gaumes lieta. 1. Pašpārliecinātības jautājums! Meitenēm ir tendence izvēlēties atkailinošu un provokatīvu apģērbu, jo tad meitenēm š...    Прочесть»
Kā pareizi aprūpēt bikini zonu?
с помощью admin_cx
Ne viens vien cilvēks aizdomājās par bikini zonu, kad uzsāk jaunas attiecības vai gatavojas vasarai. Skaisti kopts bikini apgabals, veicina pašpārliecību. Bet tam vajag veltīt daudz laika un rūpes. Bikini aprūpe sievietēm Visi zina, ka gandr...    Прочесть»
Vai tu gultā esi pietiekami labs?
с помощью admin_cx
Šis jautājums, droši vien daudzus pārņem, no brīža, kad ir pirmais sekss ar partneri. Mēs vienmēr gribam būt labākie , kas atstāj satriecošu iespaidu. Lai nu kā, sekss ir mākslas forma, kam ir nepieciešams daudz laika un prasmju. Perfekcijai nav i...    Прочесть»
1 2 ... 147 »