Domās par viņu

2024/04/29 17:44 с помощью steisija2, 39
[dpic=7858a3ce97728.jpg][/dpic]

Es nevarēju beigt par viņu domāt, viņš bija manās domās, kad es šodien strādāju, un, kad es snaudu, viņš bija arī manos sapņos. Es jutu, ka kļūšu ārprātīga ar savu vajadzību pēc viņa.

Es lēnām novilku savas drēbes, guļot gultā, manam prātam joprojām skrienot pēc sapņa ar viņu; tas bija tik spilgts, ka es jutu viņa muti pret savu un viņa rokas uz mana ķermeņa.

Es nodrebēju, kad atcerējos, kā viņš sapnī sāka skūpstīt manu ķermeni, kā viņš smējās par mazajiem vaidiem, no kuriem es nespēju aizbēgt.

Kad mans krekls bija novilkts, manas rokas lēnām no vēdera virzījās līdz krūšu daļai.

Es riņķoju ar pirkstiem ap krūts galiem, ļaujot sev darīt visu, kas šķita labs. Nepagāja ilgs laiks, kad es jau vaidēju no vajadzības, bet es to turēju, ļaujot sev izbaudīt sajūtas, ko varēja sniegt mani pirksti.

Es pārtraucu sevis lēno spīdzināšanu, kad jau tuvojos augšstilbiem, izvairoties no sava kaisles centra, pirms atkal piecēlu rokas pie krūtīm.

Tā bija lēna spīdzināšana, ko es darīju sev, es jutu, ka esmu mikla līdz palagiem zem manis, zinot, ka es patiesi alkstu pieskārienu klitoram starp manām kājām, kas ļautu man pabeigt. Es neļāvu sev to darīt, tā vietā es piespiedu sevi dzīvot ar trūkumu, iedomāties, ko viņš ar mani darītu, ja arī viņš būtu šeit.

Pietiekami drīz manas domas pievērsās tam, lai viņš ieiet manī, tagad bija īstais brīdis, lai viena no manām rokām paslīdētu starp augšstilbiem un pirksts apbrauktu manu klitoru.

Es nācu ar spēku, kas man nebija pazīstams, kliedzot, mans ķermenis trīcēja. Es kliedzu viņa vārdu un zināju, ka tad, kad biju kopā ar viņu... Tas būtu bijis vēl labāk.