Padalaties savā pieredzē

Unknown
2009-06-15 / 11:32
Pastāstiet, kādas neveiksmes Jūs personīgi vai kāds Jums pazīstamais ir pieredzējis seksā ;)
Unknown
2009-07-01 / 01:18

es reiz svinēju pie drauga dzīvokli dzimšansdienu, bija uzaicinātas ari padaudz meitenes.Visi krietni piedzeras un es tajā skaitā, tieši kad domāju ka jāiet kautkur izgulēties pie manim pienaca meitene apsedas man klepi un jautaja vei nevelos parotaļāties. Es laigan nejutos diezko labi jo biju dzeris visu pēc kārtas piekritu to darit turpat uz vietas, taču pēc kāda laika man palika tik slikti ap dūšu ka es uzvēmu tai uz muguras!!!Viņa pēc tam kad bija kārtīgi izbļaustijusies uz manim, aizbrauca prom mājās vairs par viņu neko nesmu dzirdejis, bet tagad meiteņu kompānijā cenšos pārāk nepiedzerties....

Unknown
2009-07-02 / 10:51

Vislielākā kļūda ko var pieļaut gan vīrietis, gan sieviete ir....seksa laikā partneri nosaukt cita vārdā.
Man tā gadījās, bija diezgan neērti, un domāju ka partnerim ar nebija patīkami.

Unknown
2009-07-04 / 11:49

Nevarētu to nausaukt par neveiksmi, bet drīzāk par seksa partnera nezināšanu.
Reiz kāda seksa laikā, guvu tik lielu orgasmu, līdz pat "squirt". Partneris protams par tādu orgasma pakāpi neko nezināja, un vienkārši padomāja, ka es viņu apč..... . Sāka man to pārmest, nosodīja utt. Es jutos ļoti neērti, centos pat paskaidrot, bet sapratu, ka bezjēdzīgi. Tā bija mana neveiksmīgākā nakts, ar labāko orgasmu.

Unknown
2009-07-13 / 10:25

Ir gadījies, ka pa dzērumu centies nodarboties ar sexu. Alkohols asinīs, drosme liela. Izmēģini jaunas sex pozas, kas galu galā kļūst tikai neveikli, jo īsti pats vairs nesaproti ko dari.

Unknown
2009-11-19 / 00:00

Pirms kāda mēneša man ar sanaca līdzīgi ar to vīnu.
Skatoties filmu izdzērām vīnu, un pirms lielās mīlēšanās mazliet piecēlās un aizmiga pavisam. Jutos neerti.
Secināju, ka ar vīnu var sanākt tikai romantisks vakars un pilnīgi nekas vairāk.

Unknown
2009-12-03 / 15:18

Iepazinos bārā ar simpātisku sievieti. Izdzērām pāris glāzītes, iepazinām viens otru tuvāk, līdz viņa piedāvāja doties pie viņas uz mājām. Pa ceļam nolēmu iebraukt veikalā, un nopirkt šampanieti...tas vēl bija tad, kad nebija aizliegums iegādāties alkoholu pēc 22.00. Nopratu kā vakars beigsies, nolēmu iegādāties prezervatīvus. Skatījos un ieraudzīju ar uzrakstu Magnum, domāju labs nosaukums, tieši tas kas man vajadzīgs. Aizbarucām pie viņas, sākām maigoties, līdz brīdim, kad bija jāuzvelk prezervatīvs...diemžēl manam draudziņam šis izmērs bija par lielu....sieviete protams sāka smieties par to ka esmu sevi pārvērtējis, un ka nav nemaz jau tik Magnum, kā vēlētos, utt. Kauns pa visu ģīmi...

Unknown
2009-12-21 / 15:47

Ir gadījušās nepatīkamas lietiņas alkohola reibumā par kurām pat kauns atcerēties :(

Unknown
2009-12-24 / 12:46

gadijas reiz aizmigt procesa... protams pamatiga kjeemaa

Unknown
2010-01-06 / 16:38

[quote='julemat']gadijas reiz aizmigt procesa... protams pamatiga kjeemaa[/quote]
Mam ar tā reiz gadījās ar iepriekšējo partneri. Viņa kustības bija tik lēnas un garlaicīgas, un alkohols plus vēl darīja savu. Man pat bija mazliet kauns, bet kuram vairāk vajadzētu kaunēties....

Unknown
2010-01-12 / 13:53

biskhi iedzerot patiik ar sexu nodarboties....Bet ja alko ir vairaak kaa vajag....vinjsh staav....un negrib beigt...ar sexu var nodarboties ilgi....liidz nogurumam...un peec tada sexa paalis izgaajis un var turpinaat:)

No replies found.